Korzyści

Technologia Venta-Airwasher jest rewolucyjna

Urządzenia Venta-Airwasher spełniają dwie funkcje: jednocześnie nawilżają i oczyszczają przesuszone powietrze. To pierwsze urządzenia bez wymiennych filtró przeznaczone do powierzchni biurowych i mieszkalnych. Venta pracuje z zachowaniem wszelkich zasad higieny i jest bardzo łatwa do czyszczenia. Można jednym ruchem wyjąć silnik i wentylator, aby wyczyścić urządzenie. Nie wymaga filtrów, które trzeba wymieniać i wyrzucać. Urządzenie jest genialnie proste w obsłudze i użytkowaniu. Solidne wykonanie gwarantuje wieloletnią trwałość. Venta pracuje z zachowaniem wszelkich zasad higieny i jest bardzo łatwa do czyszczenia. Można jednym ruchem wyjąć silnik i wentylator, aby wyczyścić urządzenie. Nie wymaga filtrów, które trzeba wymieniać i wyrzucać. Urządzenie jest genialnie proste w obsłudze i użytkowaniu. Solidne wykonanie gwarantuje wieloletnią trwałość.

Prosta obsługa: bez filtrów wymagających wymiany i czyszczenia. Proste napełnianie i czyszczenie zbiornika na wodę.

 • Woda jest filtrem. To oznacza: zawsze tak samo wysoki poziom filtrowania, przy czym woda codziennie uzupełniana zachowuje świeżość.
 • Skuteczność oczyszczania, którą widać: czysta woda odparowuje, brud zostaje wyłapany i osadzony na dnie zbiornika.
 • Bez niehigienicznych wymiennych filtrów: gdy woda jest filtrem nie musisz szukać, dobierać i kupować wymiennych filtrów.
 • Z łatwością eliminuje nieprzyjemne zapachy takie jak „zimny” dym papierosowy.
 • Urządzenia Venta-Airwasher spełniają dwie funkcje: jednocześnie nawilżają i oczyszczają przesuszone powietrze.
 • „Nawilżanie plus oczyszczanie” jest dużo skuteczniejsze niż samo nawilżanie. Zanieczyszczenia gromadzone są w wodzie, którą należy co 10-14 dni wymienić.
 • 100% Made in Germany. Podczas gdy tendencją jest wytwarzanie produktów w Azji, Venta jest w 100% produkowana w Niemczech. Ponad 60% produkcji przeznaczona jest na eksport.

Konsekwencje suchego powietrza

Aby osiągnąć zalecaną przez lekarzy wilgotność powietrza należy do ogrzewanego pomieszczania o powierzchni 30 m² wprowadzić ok. 5 litrów wody dziennie. Pojemniki z wodą na grzejnikach są za małe i niehigieniczne. Jest wiele różnych systemów, które mają za zadanie nawilżyć powietrze w pomieszczeniu do optymalnego poziomu.

 • Suche powietrze wysusza śluzówki, któr przestają stanowić barierę dla bakteri i wirusów. Rośnie więc ryzyko infekcji, przeziębienia lub reakcji alergicznych układu oddechowego.
 • Suche powietrze utrudnia oddychanie i spowalnia proces przenoszenia tlenu do krwi. Symptomy to zmęczenie, ból głowy i zmniejszona zdolność koncentracji.
 • Drewniane meble, parkiet, instrumenty muzyczne mogą ulec uszkodzeniom pod wpływem suchego powietrza.
 • Powietrze w pomieszczeniu zawiera miliony drobnych cząstek niewidzialnych gołym okiem. Kurz unosi się szybciej w suchym powietrzu.


________________________________________________________________

Ta strona nie jest już aktualizowana.
Zapraszamy na nową stronę:

ventapolska.pl

Kliknij tu.

Zobacz urządzenia

Zobacz akcesoria

___________________________________________________________________