Niezrównana jakość od ponad 30 lat. Unikalny w świecie.

Firma Venta Luftwäscher GmbH jest światowym liderem wśród producentów urządzeń do nawilżania i oczyszczania powietrza. Chroniony międzynarodowym patentem system Venta do nawilżania i oczyszczania powietrza szybko zyskał popularność w Niemczech i dziś posiada ok. 60 % udziałów w rynku.
W dziesiątce najczęściej kupowanych nawilżaczy powietrza produkty Venta zajmują 5 pierwszych miejsc (źródło: GfK, Panelmarkt Niemcy2010). Venta-Luftwäscher odnosi sukcesy również na rynkach Europy Zachodniej, Północnej i Wschodniej oraz w Japonii, Chinach i Korei. Dzięki szybkiemu wzrostowi zyskaliśmy popularność na tak trudnych rynkach jak USA i Rosja. Około 60% naszych produktów „Made in Germany“ przeznaczonych jest na eksport.

Fred Hitzler
Prezes & CEO
Venta-Luftwäscher GmbH

Filozofia

Wyjątkowy – Prosty – Skuteczny – to źródło naszego sukcesu. Dzięki tym zaletom udało nam się, jako nowicjuszom, pokonać konkurencję dużych, znanych marek. W Europie staliśmy się Nr 1. Dzięki szybkiemu wzrostowi zyskaliśmy popularność na tak trudnych rynkach jak Japonia, USA i Rosja. Około 60% naszych produktów „Made in Germany“ przeznaczonych jest na eksport. Mój cel: życzenia i sugestie naszych klientów wyznaczają kierunek naszego rozwoju i dalszych badań. Zaufanie klientów do marki VENTA decyduje o przyszłości naszej firmy. Nasi klienci powinni widzieć w Vencie rozwiązanie swoich problemów i polecać to rozwiązanie innym. Jestem dumny, ze sposobu w jaki Venta osiągnęła ten cel. Głównym motorem naszego sukcesu są rekomendacje naszych klientów. Dlatego też jestem przekonany, że Venta-Luftwäscher GmbH nadal będzie umacniać swoją pozycję jako lider na światowym rynku.

Venta w Polsce od 25 lat

Urządzenia Venta, od trzech dekad obecne na rynkach międzynarodowych, są od 25 lat dostępne także w Polsce. Użytkownicy szybko docenili komfort, z jakim wiąże się posiadanie nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza tej klasy. Rozwiązania o unikalnym działaniu, z przeznaczeniem do pomieszczeń wszelkich rozmiarów, dla dzieci, dla alergików, uzdatniające powietrze, antysmogowe, antybakteryjne – wszystko to sprawia, że Venta także w Polsce nie ma sobie równych.


________________________________________________________________

Ta strona nie jest już aktualizowana.
Zapraszamy na nową stronę:

ventapolska.pl

Kliknij tu.

Zobacz urządzenia

Zobacz akcesoria

___________________________________________________________________