Inwestycja
w zdrowie na
całe życie.

Korzyści dla Ciebie i Twojego zdrowia

Dobrze nawilżone i oczyszczone powietrze ma niebywale korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Nieocenione właściwości urządzeń Venta zapewniają optymalną jakość powietrza, skutecznie chroniąc Cię przed bakteriami, wirusami, zmęczeniem, przeziębieniami i kaszlem, spowodowanym przez wysuszone błony śluzowe, a także uwalniając powietrze od szkodliwych substancji, kurzu, roztoczy i zapachów. W pracy, w domu, w biurze, w przychodni - zrelaksuj się i chroń swoich bliskich. My się wszystkim zajmiemy.

Czytaj więcej

W wielu przedsiębiorstawch urządzenia Venta-Airwasher dbają o dobry klimat pracy

Referencje

 • Jestem pod wrażeniem pomysłowości i zaawansowania tej technologii w zestawieniu z prostotą działania urządzeń. To fantastyczne nie musieć zmagać się z wymiennymi filtrami i innymi rzeczami tego typu.

  Edward Norton

   

   

   

 • „Firma Venta-Polen s.c zrealizowała na potrzeby Muzeum Ziemi Wschowskiej we Wschowie dostawę urządzeń z funkcją nawilżania i oczyszczania przesuszonego powietrza. Dostarczone urządzenia cechuje wysoka jakość, staranność wykonania oraz funkcjonalność. Dodatkowe atuty to: cicha praca i łatwość obsługi. Firma Venta-Polen s.c przeprowadziła proces wdrażania urządzeń, począwszy od analizy naszych potrzeb, poprzez szczegółowy instruktaż oraz nieocenioną opiekę posprzedażową. Firma Venta-Polen zasługuje, by polecić ją innym, jako rzetelnego oraz solidnego partnera biznesowego.”

  Dyrektor Muzeum Ziemi Wschowskiej

 • „Gdziekolwiek na świecie występuję, moi agenci są zobowiązani dostarczać mi Ventę, ponieważ moje bezcenne skrzypce potrzebują najlepszych możliwych warunków. Tylko Venta-Airwasher zapewnia mi spokojne myśli, że nawilżenie powietrza będzie doskonałe.”

  Nigel Kennedy, Londyn, Kraków

 • „Ventę mogę polecić z czystym sumieniem. Wypróbowałem już wiele urządzeń nawilżających i oczyszczających powietrze, i moim zdaniem nie ma lepszego od Venty, która chroni mnie przed suchym i złym powietrzem. Przekonałem się o tym w Niemczech, podczas mojego występu w Aschaffenburgu w Classic Night”.

  Jose Carreras
  Tenor, Barcelona

 • „Odpowiednio nawilżone powietrze jest ważne dla cennych instrumentów. Kupiłem Ventę i jestem z niej bardzo zadowolony, gdyż jest bardzo higieniczna i łatwa w obsłudze. Ze względu na rodzaj nawilżania chętnie polecam ją innym”.

  Prof. Justus Frantz, Hamburg

 • „Ze wszystkich prezentów urodzinowych jakie otrzymałem Venta była najbardziej użytecznym.”

  Alfred Brendel, Pianist, London

 • „Jesteśmy bardzo zadowoleni z urządzeń Venta-Airwasher i polecamy je każdemu, kto jest zainteresowany niewątpliwymi korzyściami jakie oferują: bez wymiennych filtrów,bardzo higieniczne i super-łatwe użytkowanie. Venta-Airwasher jest już najlepiej sprzedającą się marką w Niemczech i Europie. Życzymy takich samych sukcesów w Stanach Zjednoczonych”.

  Siegfried und Roy, Las Vegas

 • „Używamy urządzenia Venta-Airwasher od czterech tygodni i nasze doświadczenia są pozytywne. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego urządzenia”.

  Univ.-Prof. dr h. c. G. Pulverer Dyrektor Mikrobiologii Medycznej i Higieny Uniwersytetu w Kolonii

 • „Od grudnia 1987 roku z powodzeniem stosujemy w naszym sekretariacie Ventę, która gwarantuje oddychanie powietrzem o nieoczekiwanej przez nas czystości. Venta jest łatwa w obsłudze i konserwacji, higieniczna, pracuje prawie bezszmerowo. Urządzenie jest godne szczególnego polecenia”.

  Deutsche Lufthansa AG, Hamburg Scheeler, Dział Zakupów

 • Od kilku miesięcy w naszym biurze o pow. ok. 120 m2 stosujemy Ventę. Jesteśmy tu narażeni na różne zanieczyszczenia. Venta nam bardzo pomogła. Jest cicha i łatwa w obsłudze. Zastosowane dodatki zapewniły przyjemny zapach. Konserwacja nie stwarza problemów i nie musimy wymieniać wkładek filtracyjnych. Ventę polecamy wszystkim, a sami będziemy jej zawsze używać”.

  Sanyo Semiconductor (Europa) GmbH – L. Stegmann, Sekretariat

 • „Z powodu uczulenia na pyłki kwiatowe (katar sienny), które nęka mnie i moje dzieci, próbowałam jakoś temu zaradzić. Dzięki Vencie, w okresie wzmożonego pylenia, dzieci przestały kichać. Jednocześnie, zwłaszcza zimą zaobserwowaliśmy mniejsze wysychanie błon śluzowych. Również nasze domowe rośliny odżyły i lepiej się rozwijają”.

  Uniwersytecka Klinika Kobieca i Poliklinika, Homburg – Dyrektor: Prof. dr med. G. Bastert

Szukaj naszych produktów u autoryzowanych dystrybutorów

Pamiętaj, że gwarancja door to door obejmuje tylko i wyłącznie produkty zakupione od autoryzowanych dystryborów na terenie całego kraju.


________________________________________________________________

Ta strona nie jest już aktualizowana.
Zapraszamy na nową stronę:

ventapolska.pl

Kliknij tu.

Zobacz urządzenia

Zobacz akcesoria

___________________________________________________________________